Listwa przypodłogowa Q142

凤凰彩票十分快三计划群

Producent

凤凰彩票十分快三计划群

DŁUGOŚĆ240cm
MATERIAŁDuroplast
STYLnowoczesny
SZEROKOŚĆ1,6cm
WYSOKOŚĆ9,8cm
ZASTOSOWANIEsalon, łazienka, kuchnia, sypialnia
Kod produktuListwa przypodłogowa Q142

凤凰彩票十分快三计划群

凤凰快三计划软件沒過多久,村里人都開始買衣服穿了,沒有人紡紗織布了,連棉花也沒有人種了,他的老手藝也就廢了同時,也應看到,我國資本市場發育先天不足,市場結構不均衡,資源配置效率不高,市場波動過大,仍具有明顯的新興加轉軌的特征,要實現我們的理想,還有很長的路要走,但我們充滿信心與期待

  • 凤凰彩票十分快三计划群

    55,17 zł/szt.
  • Cena za 1 metr bieżący
Metry bieżące zaokrąglane wg fabrycznej długości produktu
Listwa Przypodłogowa Q142
Jeden z elementów wystroju wnętrza, sprawdzający się w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Jest to produkt marki Q-line, wykonany z duroplastu - bardzo twardego tworzywa sztucznego, które jest wodoodporne i wysoce odporne na uszkodzenia. Duroplast nie chłonie wilgoci, a ponadto nie puchnie, nie odkształca się i, co istotne, nie jest szkodliwy dla ludzi i zwierząt.

Listwa może być malowana na dowolny kolor, dzięki czemu dopasowuje się do każdej aranżacji przestrzeni. Wpływa to na jej unikalność i tworzy szerokie możliwości aranżacyjne. We współczesnym designie wpływa też na unikalność kompozycji przestrzennych, w zależności od upodobań właścicieli domów i mieszkań. 

Listwy przypodłogowe skutecznie zapobiegają gromadzeniu się brudu i kurzu w trudno dostępnych miejscach. Ułatwia to ich czyszczenie i utrzymanie higieny w całym domu.

Pomożemy Ci wybrać listwy
Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy wyborze listew, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie. Nasi doradcy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję.
Tel: 22 810 16 56,  E-mail: sklep@sztukatorium.pl

DŁUGOŚĆ240cm
MATERIAŁDuroplast
STYLnowoczesny
SZEROKOŚĆ1,6cm
WYSOKOŚĆ9,8cm
ZASTOSOWANIEsalon, łazienka, kuchnia, sypialnia
凤凰彩票幸运赛车凤凰彩票投注计划凤凰彩票十一选五凤凰彩票下载网站凤凰彩票下载手机app凤凰彩票网怎么联系客服